loader

ELEKTROMEKANİK KÜMELENME 3. İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Ekleme Tarihi: 28 Eylül 2021 Salı
image


Elektromekanik Kümelenme 3. İstişare Toplantısı, Elektromekanik Kümelenme Koordinatörü ve ATÜ TTO Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Abdurrahim Dal, Proje Destek Ofisi Uzmanları E.Esin Sevgi, Özkan Özbek ve Merve Büyükçerçi , Proje Uzman Yardımcısı Gamze Gülen ve Elektromekanik Kümelenme üye firmalarının katılımıyla 23 ve 24 Eylül 2021 tarihlerinde 3 oturumda gerçekleştirilmiştir. 

Bir önceki istişare toplantısında firmalar tarafından dile getirilen taleplere yönelik çözümler sunulmuş ve gelişen iş birlikleri üzerine planlanan yeni projeler görüşülmüştür. 

Toplantıda Proje Destek Ofisinin diğer birim uzmanlarının katılımıyla verdiğimiz hizmetler tekrar hatırlatılmış, firmaların bu yöndeki talepleri de alınmıştır.  Elektromekanik Kümelenme toplantılarının yanı sıra iş birlikleri adına birebir firma ziyaretlerinin de yapıldığı hatırlatılarak firmalardan bu yöndeki taleplerini bildirmeleri istenmiştir.

Ayrıca JUST MARINE firmasından Taner Tabuk ve Mustafa Karahan toplantıya katılarak küme üyesi olan firmalara lojistik anlamında destek verebileceklerini bildirmişlerdir.