loader

Emre Makina

EMRE MAKİNA kurulduğu 1990 yılından bu yana demir-çelik, çimento, enerji, maden, otomotiv, cam sanayi gibi sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların her türlü mekanik imalat ve yedek parça gereksinimlerini karşılamaktadır. Ağırlıklı olarak demir-çelik, maden, çimento fabrikaları ile enerji santrallarında ihtiyaç duyulan ekipman ve yedek parça imalatına yönelik imalat yapan EMRE MAKİNA ülkemizdeki ve dünyadaki önemli demir çelik, çimento, enerji ve izolasyon endüstrisinde faaliyet gösteren bir çok global şirketin tesislerine hizmet vermekte olup bu sahada aranılan ve tercih edilen bir kuruluştur.

EMRE MAKINA’da ayrıca tasarımı kendisine ait olan yenilikçi ve katma değeri yüksek ürünler ile yüksek teknolojik makina ve ekipman üretimleri de yapılmaktadır. Kendi tasarımlarını yapan ve müşteri gereksinimlerine uygun ürün/sistem tasarımlarını gerçekleştiren tasarım departmanımız sayesinde müşterilerimizin spesifik taleplerine en iyi şekilde cevap verilebilmektedir.

Ayrıca şirketimizde state of art technology hat sonu paketleme / istifleme sistemleri geliştirilmiş ve gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki önemli inşaat malzemeleri, ahşap ürünleri, gıda ürünleri, kağıt - karton ürünleri, izolasyon malzemesi ürünleri ve benzeri endüstrilerin kullanımlarına sunulmuştur.

 Emre Makina hat sonu sistemleri konusunda özel tasarımlar dahil olmak üzere tüm gereksinimlerin tek bir kaynaktan karşılanabileceği güvenilir bir çözüm ortağıdır. Hat sonu paketleme sisteminde bulunan her ihtiyaca uygun paletleme, streçleme, şirinkleme sistemleri, kaplama, çemberleme, streç sarma, bantlama makinaları, etiketleme ve tartı sistemleri, konveyörler, istifleme sistemleri diğer yardımcı ekipman ile bunların otomasyonları ile robotik uygulamaları şirketimizce en uygun şekilde sağlanmaktadır.”


Adres : Yeşiloba Mah. Adana Orta Ölçekli Sanayi Sitesi 46064 sokak No:2/E  Seyhan/Adana

TEL: +0322 428 06 87
FAX: + 0322 428 09 05
Websitesi : www.emremakinasan.com.tr


Ürünlerimiz:


•Demir-çelik •Çimento •Enerji •Maden •Otomotiv •Cam Sanayi gibi sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların her türlü mekanik imalat ve yedek parça gereksinimlerini karşılamaktadır.