loader

İMC JENERATÖR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İnsanın yaşadığı yerde kesintisiz enerji sağlamayı hedefleyen IMC Jeneratör, sürekli yenilenen teknoloji ve bilgilenmeyle, inovasyon ile Dizel ve Benzinli jeneratör üretimi, çözümleri üreterek siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. 25 yılı aşan bilgi ve deneyimi teknoloji ile harmanlayarak kendini geliştiren firmamız, yetkin ellerle jeneratör üretimi gerçekleştirmektedir. 
Güçlü mühendislik işbirliği ile tüm koşullarda yüksek performansla çalışan jeneratörler üreterek özel ve kamu kurumlarında, inşaat, avm, otel, residence, spor tesisleri, madenler, hastahaneler, sanayi tesisleri ve banka gibi mekanlarda kullanıma sunmaktadır. 
İnsana, doğaya ,yaptığı işe saygı prensibini kendisine vizyon edinen firmamız, insanlığa enerji kaynaklarının verimli kullanımında üzerine düşen sorumluluğu da misyonu olarak benimsemiştir.

Adres: YESİLOBA MAH. 46239 SOKAK MEHMET BAŞPINAR ORT. ÖLÇ. SN. SİTESİ NO:3 F SEYHAN /ADANA

Telefon: +90 322 290 32 90

Web sitesi:  www.imc.gen.tr


Ürünlerimiz:


Dizel Jeneratör Portatif Jeneratör Marin Jeneratör Mobil Jeneratör Elektraktör Alanlarında üretim yapmaktayız. 1 kva -2500 kva arasında Jeneratör üretimlerimiz mevcuttur . Perkins ,Cummins , Volvo , Scania ,Tümosan , Baudouin , Iveco , Sdec , Navi gibi motor grupları ile üretimlerimiz mevcuttur.